مقالات

پخش عمده انواع بادکنک

پخش عمده انواع بادکنک

پخش عمده انواع بادکنک، یکی از خدمات فروشگاه‌ پاک ظرف می‌باشد. بادکنک‌ها انواع مختلفی دارند و می‌توان آن‌ها را به دو دسته کلی بادکنک لاتکس و بادکنک فویلی تقسیم بندی کرد؛ زیرا این دو نوع بادکنک از لحاظ جنس با یکدیگر تفاوت دارند. بادکنک های لاتکس امروزه با تنوع زیادی تولید می‌شوند.

بادکنک‌های لاتکس

یکی از انواع مدل‌های بادکنک، مدل لاتکس می‌باشد که از تنوع زیادی برخوردار است. از بادکنک‌های لاتکس، جهت تزئین و بادکنک ‌آرایی استفاده می‌شود. مدل‌های لاتکس به 3 دسته متالیک، سوپر براق و کروم، تقسیم بندی می‌شوند.

اولین طرح بادکنک لاتکس، به صورت ساده و تک رنگ بود؛ اما در طرح‌های بعدی از طرح‌های خالداری، بر روی بدنه بادکنک لاتکس، استفاده شد. همچنین بر روی بادکنک‌های لاتکس، جملاتی مانند تولدت مبارک، پیوندتان مبارک و یا اشکالی مانند ستاره و قلب، نیز چاب می‌شود.

این بادکنک‌ها از قیمت مناسبی برخوردار بوده و برای تزئیناتی که نیاز به بدکنک ‌آرایی زیادی دارند، بسیار به صرفه می‌باشد. عموماً از مدل‌های لاتکس، جهت ساخت طاق بادکنکی مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین می‌توان بادکنک‌های لاتکس را با استفاده از گاز هلیوم پر کرده و به عنوان بادکنک هلیومی استفاده کرد.

مطلب پیشنهادی : عمده فروشی ظروف یکبار مصرف

بادکنک آب بازی

بادکنک آب بازی

 

این طرح ها شامل جملاتی مانند پیوندتان مبارک، تولدت مبارک یا اشکالی مانند قلب و ستاره می باشد، بادکنک آب بازی که دارای نی و بادکنک های ریزی هستند و برای استخر های آب بچه ها و یا برای آب بازی در محیط‌های باز، کاربرد دارد.

بادکنک ماری یا استوانه‌ای

بادکنک های ماری یا استوانه‌ای که بیشترین کاربرد آن در ساختن انواع و اقسام حیوانات بادکنکی است، در کنار سایر بادکنک‌ها، برای تزئین جشن تولدها نیز، مورد استفاده قرار می گیرند.

 

مطلب پیشنهادی : عمده فروشی شمع تولد

بادکنک پاستیلی یا پاستلی

بادکنک‌های پاستیلی یا پاستلی، نوع دیگری از بادکنک‌های لاتکسی می‌باشند. به دلیل رنگ‌های ملیح و مات که این بادکنک‌ها دارند، به آن‌ها بادکنک‌های پاستلی گفته می شود.

بادکنک شیشه‌ای

بادکنک شیشه ای

 

نوع بعدی، بادکنک های شیشه‌ای می‌باشند. بادکنک‌های شیشه‌ای بسیار زیبا بوده و می توان اشیاء تزئینی مانند گلبرگ و یا کاغذهای رنگی را داخل این بادکنک‌ها قرار داد. این بادکنک‌ها جهت دادن هدایای ولنتاین نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند.

بوبو بالن

دسته بعدی بوبو بالن‌ها می‌باشند که نوعی از بادکنک های شیشه ای به حساب می‌آیند که دور  آن ها با ریسه های ال‌ای‌دی پوشیده می شود. معمولا این بادکنک‌ها را به اشتباه بادکنک چراغدار می گویند این در حالی است که بادکنک چراغ دار دارای یک چراغ ال‌ای‌دی درون بادکنک‌های لاتکسی ساده است.

بوبوبالن چراغ‌دار، جدا از تزئین تولد و مهمانی‌ها، در مهمانی‌هایی که در شب و فضایی تاریک برگزار می‌شوند هم، کاربرد دارد. این مدل بادکنک، برای تم جشن تولد بلک لایت، بسیار مناسب می‌باشد.

مطلب پیشنهادی :  عمده فروشی تم تولد

 

بادکنک تعیین جنسیت

نوع دیگری از بادکنک‌های لاتکسی بادکنک‌های تعیین جنسیت هستند که تنها در جشن های تعیین جنسیت از آن‌ها استفاده می‌شود. چنانچه با جشن‌های تعیین جنسیت آشنایی ندارید به دسته مرتبط مراجعه نمایید. ضمن دیدن محصولات، اطلاعات کاملی در مورد این جشن می توانید به دست آورید. حتی می توانید برای زیبای بیشتر تزیین دکور تولد فرزندتان،  از استند تم تعیین جنسیت استفاده نمایید.

 

 پخش عمده بادکنک در کرج

پخش عمده انواع بادکنک در کرج

 

برای پخش عمده انواع بادکنک در کرج می‌توانید با فروشگاه تولدی تماس حاصل نمایید. فروشگاه ما در زمینه پخش عمده انواع بادکنک فعالیت دارد. برای سفارش تنها کافی است با شماره فروشگاهی که در پایان مقاله قرار گرفته است، تماس گرفته و سفارش خود را ثبت نمایید. تا در کوتاه ترین زمان، بسته بندی و کارتن شده و توسط باربری به دستتان برسد.

عامل مهم در خرید بادکنک، جنس آن و نحوه انبار و بسته بندی آن می‌باشد. اگر بادکنک‌ها در محیطی مناسب نگهداری نشوند و به هم چسبیده باشند، استحکام اولیه را نداشته و جلوه زیبایشان را تا پایان مراسم حفظ نمی‌کنند. همچنین اگر بادکنک‌ها در محیطی بسیار سرد و یا بسیار گرم نگهداری شوند، از قدرت نگهداری باد یا حالت کشسانی‌شان کاسته می شود و خیلی زود می‌ترکند و یا بادشان خالی می‌شود.

مطلب پیشنهادی : عمده فروشی وسایل تولد

فروش بادکنک خام

بادکنک خام

 

امروزه بادکنک آرایی از آن دسته از لوازمی می‌باشد که برای تزئین و زیباسازی جشن‌ها، مراسمات، افتتاحیه ها، ولنتاین و… مورد استفاده قرار می گیرد. شایان ذکر است که بادکنک برای تمامی گروه‌های سنی و مخصوصاً کودکان یک حس خوب و نشاط‌آور و برای بزرگسالان، حس نوستالژی و یادآوری و مرور خاطرات را به همراه دارد. به همین جهت در چند سال اخیر شرکت پاک ظرف، علاوه بر چاپ بادکنک تبلیغاتی، اقدام به فروش بادکنک خام نیز نموده است.

نکته دیگر در مورد استفاده از بادکنک که لازم به توضیح می‌باشد، این است که با توجه به مدل‌های مختلف و رنگ‌های متنوعی که بادکنک دارد شما می توانید به آسانی رنگ بادکنک مورد نظر خود را با رنگ محیط خود یکسان و جذابیت مراسم خود را چندین برابر نمایید. برای آشنایی بیشتر به صفحه بوکت بادکنک مراجعه نمایید.

برای اطلاع از به روزترین قیمت های چاپ بادکنک و خرید پخش عمده انواع بادکنک، می‌توانید با کارشناسان ما در مجموعه پاک ظرف از طریق صفحه تماس با ما و یا چت واتساپ در ارتباط باشید.

 

کیفیت جنس بادکنک در فروش

فروش عمده بادکنک

 

همان طور که در قسمت بالا هم ذکر شد، بادکنک‌ها در بازار در دو نوع لاتکسی و بادکنک فویلی به مشتریان عرضه می‌شوند. بادکنک فویلی از یک نوع جنس ورق نازک متالایز تولید می‌شود که بیشتر در مدل‌های اعداد و حروف یا مدل قلبی و در رنگ‌بندی‌های متنوع، تولید و عرضه می گردد.

این بادکنک‌ها را علاوه بر هوا، می‌توان به راحتی توسط گاز هلیوم پر و از آن استفاده کرد. با توجه به منافذ بسته و نوع جنس این نوع بادکنک، گاز هلیوم را مدت زمان زیادی داخل خود نگه خواهد داشت.

مدل دیگر، بادکنک لاتکسی می‌باشد. لازم به ذکر است بدانید که لاتکس را از صمغ درخت کائوچو تهیه می‌کنند. خاصیت لاتکس این است که سبب می‌گردد بادکنک، حالت کششی داشته باشد و شما به راحتی بتوانید تا حدی مطلوب، بادکنک را باد و از آن استفاده نمایید. همچنین بادکنک لاتکسی را می‌توان همانند بادکنک فویل، هم با هوا و هم با گاز هلیوم پر نموده و با توجه به نیاز خود مورد استفاده قرار داد. اما این نکته را در نظر داشته باشید که با توجه به منافذ باز بادکنک لاتکسی، این نوع بادکنک نسبت به بادکنک فویلی، مدت زمان کمتری، گاز هلیوم را در داخل خود نگه خواهد داشت.

 

مدل‌های متنوع بادکنک

بادکنک‌ها در ساختارهای متنوعی نظیر گرد یا گلابی شکل، قلب، ماری و بادکنک هلیومی تولید و روانه بازار می‌شوند. شایان ذکر است که با توجه به اینکه بادکنک در داخل کشور تولید نمی‌شود، بنابراین جنس‌های مختلف با کیفیت‌های مختلف در کشور موجود می باشند.

بادکنک‌های لاتکسی در رنگ‌های اختصاصی، تک رنگ و یا رنگ جور (میکس) که تلفیقی از ده رنگ مختلف می باشد، در بسته های 100 عددی عرضه می گردند. لذا این مطلب را هم باید در نظر داشت که بیشتر کشورهای شرق آسیا، تولید کننده بادکنک لاتکسی می‌باشند و بادکنک‌ها باکیفیت از جنس مالزی، تایلندی، تایوانی و چینی در بازار ایران موجود می‌باشند.

 

فروشگاه پاک ظرف

فروشگاه پاک ظرف پخش عمده انواع بادکنک را در مدل‌های گوناگون با کیفیت جنس‌های متنوع بصورت خام و یا چاپ شده با لوگوی اختصاصی شما عزیزان در بسته های صد عددی و در تعداد مورد نظر شما با بهترین کیفیت عرضه می‌دارد. لذا جهت ثبت سفارش از فروشگاه، می‌توانید با کارشناسان ما در مجموعه پاک ظرف، ارتباط برقرار نموده و پس از آگاهی از موجودی رنگ بادکنک مد نظر خود اقدام به سفارش و خرید نمایید.

آدرس : شهریار، باغستان باباسلمان بلوار شهید کلهر، روبروی تالار باغستان، فروشگاه پاک ظرف

۰۹۳۷۵۳۰۰۹۱۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *