مقالات

نکات مهم در برگزاری جشن تولد پسران

تم تولد برای پسر

برگزاری جشن تولد پسران

وقتی در مورد برگزاری جشن تولد پسران صحبت می شود، باید به دنبال فعالیت ها و تم های هیجان انگیز بود. موضوعی که برای مهمانی انتخاب می کنید، بسیار مهم است. تم جشن باید برای سن کودک شما و نوع مهمانی مناسب باشد. در ادامه تعدادی از تم های مورد علاقه پسرها را به شما معرفی می کنیم. البته بسیاری از این تم ها برای جشن تولد دخترانه نیز می تواند مناسب باشد. تنها باید به سلیقه و علاقه کودک خود توجه کنید. اگر برای بهتر برگزار شدن جشن خود به لوازم تزیین تولدی نیاز داشتید، می توانید از طریق سایت فروشگاه پاک ظرف این لوازم  را رزرو کنید.

کی و چه زمانی جشن تولد بگیریم؟

بهترین زمان برای برگزاری جشن تولد پسران روزهای چهارشنبه و یا پنجشنبه است که بچه ها روز بعد تعطیل هستند و به مدرسه نمی روند. گرفتن جشن تولد در شب جمعه اصلا خوب نیست چرا که ممکن است تا دیر وقت ادامه یابد و بچه ها صبح شنبه را با خستگی آغاز نمایند. همچنین معمولا جشن تولدها در شب برگزار می شود و فقط یک سری تولد های کودکانه که بچه های مهدکودک را دعوت می کنند، در بعد از ظهر برگزار می شود.

بیشتر بدانید: عمده فروشی ظروف یکبار مصرف

جشن تولد پسرانه

ایده هایی برای سرگرمی جشن تولد پسرانه

هر نوع از تم ها سرگرمی و بازی های مختص خود را دارد. به عنوان مثال می توان در تم تولد ماشین مسابقه از بازی های کامپیوتری به صورت دسته جمعی لذت برد. در تم فوتبال نیز می توان شرایطی ترتیب داد تا بچه ها با هم چند ساعتی را فوتبال بازی کنند. اگر در خانه امکان چنین چیزی را ندارید، یک سالن ورزشی یا زمین فوتبال را برای چند ساعت اجاره کنید. ایده های دیگری نیز برای سرگرمی بچه ها در جشن تم تولد پسرانه وجود دارد. برخی از این ایده ها را در پایان این مطلب معرفی می کنیم.

جشن تولد پسرها با تم فوتبال

اگر فرزند شما طرفدار بازی فوتبال است، چه چیزی بهتر از تم فوتبال برای تولد وجود دارد؟ می توانید با توجه به تیم مورد علاقه کودک ظروف یک بار مصرف و پوستر خریداری کنید. همچنین رنگ بادکنک ها و رومیزی باید با توجه به رنگ تیم فوتبال مانند: تم تولد پرسپولیس، تم تولد استقلال، انتخاب شود. روی میز می توان به جای پارچه رومیزی از چمن مصنوعی به عنوان زمین چمن استفاده کرد. یکی از بهترین ایده ها برای این نوع تم خرید لباس تیم مورد علاقه برای کودک است. بدون شک در حالتی که لباس فرزندتان با تم ست باشد، عکس های تولد خیلی زیباتر خواهند شد.

 

جشن تولد پسرها با تم فوتبال

جشن تولد پسرها با تم ساخت و ساز

آی کودک شما عاشق بازی با کامیون ها، ساختن و خراب کردن است؟ می توانید از این موضوع برای ایجاد یک تم تولد جذاب استفاده کنید. خرید نوار احتیاط و استفاده از آن برای تزیین اتاق ایده جالی است. از کامیون های اسباب بازی یا پوستر آن ها برای دکور استفاده کنید. حتی می توانید تعدادی جعبه مقوایی، لاستیک و موارد دیگر را کنار هم گذاشته و تم جشن تولد پسرانه درست کنید.

جشن تولد پسرها با تم فضانوردی

تم فضانوردی جز تم هایی محسوب می شود که برای کودکان و بزرگسالان بسیار جذاب است. چه کودکانی که رویای فضانورد شدن را در سر دارند و چه کودکانی که شیفته فیلم هایی مانند جنگ ستارگان هستند، با دیدن این تم هیجان زده می شوند. در این تم باید از رنگ های سرمه ای، آبی و نقره ای استفاده شود. برخی از وسایل مهمانی باید در تاریکی درخشان باشند. برای انتخاب ظروف یک بار مصرف، پوسترها و کیک تولد می توانید به سراغ اشکالی مانند موشک، سفینه و لباس فضانوردی بروید.

 

بیشتر بدانید: عمده فروشی شمع تولد

جشن تولد پسرها با تم فضانوردی

در جشن تولد بداخلاق نباشید

اگر به مراسم تولد دیر رسیدید و تمام صندلی ها پر شد، اشکالی ندارد روی زمین بنشینید و یا اگر کسی دستتان را با کفش و دمپایی در مراسم تولد لگد کرد، ناراحت نباشید و و فقط لبخند بزنید. اگر به خاطر این چیزها اخم هایتان توی هم باشد مطمئنا صاحب خانه را نیز ناراحت می کنید. لبخندتان را تا آخر مجلس حفظ کنید و خوش اخلاق باشید. اگر در مراسم چای روی فرش ریخت و یا بچه ها روی مبل ها راه رفتند خونسردی تان را حفظ کنید، اگر می خواهید به خاطر این چیزها بد اخلاقی کنید اصلا تولد نگیرید.

خاص ترین مدل بادکنک آرایی و دیزاین جشن تولد

یکی از پرطرفدارترین دیزاین‌ ها در جشن تولد، بادکنک آرایی است. بادکنک‌ ها در انواع مختلفی وجود دارند که براساس تم انتخابی مورد نظرتان، می‌توانید رنگ یا مدل خاصی از آن را امتحان کنید. کافی است، پایه‌ای مناسب برای بادکنک‌ ها درنظر بگیرید و بادکنک‌ ها را در ابعاد مختلفی باد کنید و روی این پایه نصب نمایید. پایه‌ های بادکنک آرایی را می‌توانید به‌ صورت آماده نیز، خریداری کنید. استفاده از بادکنک‌ های هلیومی و بادکنک فویلی نیز، در دیزاین تولد بسیار جذاب است.

بیشتر بدانید:  عمده فروشی تم تولد

مدل بادکنک آرایی و دیزاین جشن تولد

ایده بازی حسی و حدس در تولد

برای بازی کودکان و سرگرمی سایر مهمانان از قبل برنامه‌ریزی کنید. اگر حیاط یا فضای باز در دسترسی دارید حتما جشن تولد را به بیرون هم بکشید. اجازه دهید کودکان بازی‌های گروهی را تجربه کنند. یکی از بازی های سرگرم کننده در هر نوع تولدی بازی حدس اجسام از طریق لمس آن ها است. پسر بچه ها نیز این گونه بازی ها را دوست دارند. به عنوان مثال می توانید چند عدد اسباب بازی ژله ای به شکل های مختلف خریداری کنید، تا بچه ها حدس بزنند.

ایده آشپزی در تولد

شاید با خود بگویید چنین ایده ای برای تولد یک پسر بچه مناسب نیست. اما آشپزی برای همه افراد یک سرگرمی عالی است. درست کردن پیتزا و انواع سالاد به صورت دسته جمعی لذت بخش است و ساعات خوبی برای کودکتان می سازد. این حس که او در روز تولد خود برای مهمانان غذا درست کرده است، برای همیشه در ذهنش باقی می ماند.

ایده آشپزی در تولد

کارت هدیه

ممکن است شما تمام تلاش خود را برای برگزاری جشن تولد پسران فوق العاده کرده باشید، اما ما یک پیشنهاد ساده برایتان داریم: حتما یک کارت هدیه به فرزند خود بدهید و درون آن زیباترین متن تولد پسرم را بنویسید. چه فرزند شما سواد خواندن و نوشتن نداشته و چه داشته باشد، این کارت هدیه برای او به یادگار خواهد ماند. یقین داشته باشید که این نوشته ها بهترین جشن تولد و تاثیر بسیاری برای نشان دادن علاقه شما به فرزندتان خواهد داشت.

از جشن تولد عکس و فیلم برداری کنید

یکی از بزرگ ترین لذت های جشن تولد، همین قسمت عکس و فیلم گرفتن است. با همه دوستان و اقوام عکس و فیلم  بگیرید و الکی کلاس نگذارید. در عکس گرفتن هر ژست بامزه ای را اجرا کنید اما برای یکدیگر شاخ نگذارید چون خیلی لوس و بی مزه است. فیلم برداری نیز مانند عکس گرفتن حس غریب دیگری دارد. پس از کسی بدون هماهنگی فیلم نگیرید و فیلمی بگیرید که خود متولد، کیک، شمع، کادوها و مهمان ها در آن باشند. شما می توانید با گرفتن یک فیلم خوب خاطرات زیبایی را برای آینده بسازید.

فروشگاه پاک ظرف بزرگترین تولید کننده لوازم تولد  و لیست وسایل تولد ، لوازم تم تولد در شهریار و همچنین ارائه دهنده خدمات فروش لوازم تم تولد در تهران ، فروش تم تولد و لوازم آتش بازی متنوع و با کیفیت در سراسر ایران می باشد. می توانید با خرید تم تولد،برای برگزاری جشن تولد پسران در سریع ترین زمان ممکن سفارشات خود را دریافت کنید. پس با ما تماس بگیرید.

آدرس : شهریار، باغستان باباسلمان بلوار شهید کلهر، روبروی تالار باغستان، فروشگاه پاک ظرف

۰۹۳۷۵۳۰۰۹۱۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *