مقالات

رنگ تم تولد پسرانه | بهترین رنگ کدام است؟

بهترین رنگ تم تولد پسرانه

اگر شما هم جزء افرادی هستید که نمی‌توانید بهترین رنگ تم تولد پسرانه را برای فرزندتان انتخاب کنید، پس با ما همراه باشید. در این مقاله، ما شما را با روش انتخاب بهترین رنگ تم تولد پسرانه، آشنا خواهیم کرد

تم تولد چیست؟

تم تولد

به ساختار ظاهری اتاق یا مکانی که تولد در آن برگزار می‌شود، تم تولد گفته می‌شود که از بخش‌های مختلفی، همچون ریسه‌ها، بشقاب‌های کیک خوری، لیوان، نقاب، سفره و … تشکیل می‌شود. تم تولد بسته به نوع جنسیت و سن فرد، می‌تواند به رنگ‌ها یا طرح‌های مختلفی باشد.

تم تولد پسرانه

تم تولد پسرانه

فرزندان پسر، معمولاً از تم‌های فانتزی مانند، سگ‌های نگهبان، بتمن، پرسپولیس، مرد عنکبوتی و موارد مشابه خوششان می‌آید، این نشان می‌دهد که پسران دوست دارند احساس قدرت کنند. رنگ‌هایی که می‌توانند به فرزندان شما احساس قدرت را منتقل کنند، رنگ‌های آبی، سبز، زرد، قرمز می‌باشند که 4 رنگ قدرت، انرژی و روحیه می‌باشند.

هر یک از پسران خانواده‌ها، رفتارهای خاصی دارند و از این رو نمی‌توان یک رنگ ثابت را برای تمامی پسران در نظر گرفت، پس باید یک رنگ مناسب را انتخاب کنیم. در ادامه به شما خصوصیات هر یک از این رنگ‌ها را معرفی خواهیم کرد، تا بتوانید مناسب‌ترین رنگ تم تولد پسرانه را انتخاب کنید.

بهترین رنگ تم تولد پسرانه

انتخاب بهترین رنگ تم تولد پسرانه، به روحیات و سلایق آن پسر، بستگی دارد. اگر بخواهیم بر اساس سن، رنگ را انتخاب کنیم، به طور میانگین، پسران جوان‌تر، رنگ روشن مانند سبز روشن و پسران بزرگ، رنگ‌های تیره‌تر مانند سبز تیره را می‌پسندند که البته این میانگین، بسته به نوع سلیقه پسر یا پسرانتان، می‌تواند متفاوت باشد.

همچنین باید ساختار فضا و لوازم داخلی آن را در نظر بگیرید؛ رنگ پرده، رنگ مبلمان و لباس‌هایی که قصد پوشیدن آن را دارید، می‌تواند در مناسب‌ترین رنگ تم تولد، تاثیر داشته باشد.

رنگ آبی

تم تولد آبی

در روانشناسی علمی، رنگ آبی، نشان دهنده آرامش و دوستی می‌باشد، پس اگر قصد گرفتن یک تولد شلوغ و پر سرو صدا را ندارید و می‌خواهید یک تولد خانوادگی – فامیلی آرامی را داشته باشید، رنگ تم تولد آبی، انتخاب خوبی برای تولد پسرتان می‌باشد.

رنگ آبی، یک رنگ محبوب در جهان می‌باشد و افرادی که معمولاً احساساتی، آرام و به دنبال صلح هستند، به این رنگ، علاقه خاصی را نشان می‌دهند. این رنگ بهترین انتخاب برای کودکان و خرد سالان می‌باشد، چرا که این رنگ ویژگی‌هایی همچون طراوت، بهداشت و پاکی را منتقل می‌کند و برای کودکان بسیار مناسب می‌باشد؛ البته این به این معنا نیست که مناسب افراد نوجوان، جوان و یا حتی بزرگ‌سالان نمی‌باشد.

اگر فرزندان شما، جزء آن دسته از افرادی هستند که به موارد بهداشتی، بسیار حساس می‌باشند، پس رنگ آبی، برای آن‌ها بسیار مناسب می‌باشد؛ رنگ آبی، رنگ آسمان و دریا می‌باشد که حس پاکیزگی محیط را منتقل می‌کند.

رنگ سبز

تم تولد سبز

این رنگ، یک رنگ ثانویه به شمار می‌آید، ولی از آنجایی که رنگ سبز، در طبیعت بسیار دیده می‌شود، بسیار محبوب می‌باشد و دومین رنگ پرطرفدار در جهان، بعد از رنگ آبی و همچنین یکی از پرطرفدارترین رنگ تم تولد پسرانه می‌باشد. رنگ سبز، یکی از رنگ‌هایی است که به عنوان یک رنگ سرد، معرفی شده است.

رنگ سبز در روانشناسی، نشان دهنده حیات، تولد و یکی از فصل‌های سال (بهار) می‌باشد. به طور معمول، افرادی به رنگ سبز علاقه دارند که دارای رفتاری بسیار عاطفی بوده و روحیه‌ای بسیار دوستانه دارند و خواهان یک رابطه دوستی و عاطفی، با اطرافیان خود می‌باشند. افراد علاقه‌مند به رنگ سبز، افرادی صلح جو بوده و حاضرند که خود را فدای ایجاد یک رابطه دوستان و صلح بین دو شخص و یا منطقه کنند.

اگر پسر شما، شخصی بسیار عاطفی بوده و همیشه خواهان روابطی دوستانه و یک زندگی شاد می‌باشد، می‌توانید از رنگ سبز، برای تم تولد پسرتان استفاده کنید؛ این انتخاب به پسرتان، روحیه‌ای سرشار از شادابی و نشاط را می‌بخشد.

رنگ زرد

تم تولد زرد

این رنگ، نشان دهنده نور خورشید و طلوع خورشید می‌باشد و نماد یک ظهور پر امید بوده که همراه خود، گرمایی آرامش بخش را به همراه دارد. رنگ زرد که توصیف کننده روشنایی و حالات روحانی انسان می‌باشد، مورد علاقه اشخاصی با حس درونگرایی و منطقی می‌باشد. افراد درونگرا، افرادی هستند که خواهان یک زندگی آروم بوده و بیشتر اوقات احساساتشان را در ظاهر نمایان نمی‌کنند.

افرادی که معمولاً به رنگ زرد علاقه مند هستند، در روانشانسی، افرادی به شمار می‌روند که دارای خلاقیت بالایی بوده و خواهان تنوع زیادی در زندگیشان می‌باشند؛ این افراد، دوست دارند که از روش‌های مختلفی در کارهایشان استفاده کنند و از روش‌ها و کارهای تکراری، خوششان نمی‌آید.

افراد علاقه مند به رنگ زرد، روحیه و رفتاری سرشار از شور و اشتیاق داشته و توانایی برقرایی بالایی را دارند و معمولاً افرادی بسیار اجتماعی می‌باشند. اگر شما هم از پسری با شور و اشتیاق و خلاقیت بالایی برخوردار هستید که معمولاً احساساتش را نمایان نمی‌کند ولی در زمان‌های خاصی، استعدادش را به نمایش در می‌آورد، بهتر است که از رنگ زرد، به عنوان رنگ تم تولد پسران، استفاده کنید که با روحیاتش سازگار است.

رنگ قرمز

تم تولد قرمز

رنگ قرمز در دو بخش روش و تیره، دسته بندی می‌شود؛ قرمز روشن، نشان دهنده جاذبه و شادی می‌باشد. این رنگ، شور و شوق، حساسیت و علاقه مندی(عشق) را در افراد، افزایش داده و احساسات آن‌ها را جریحه دار می‌کند.

اما رنگ قرمز تیره، برخالاف قرمز روشن که نماد عشق و احساسات می‌باشد، نماد قدرت و اراده‌ای قوی می‌باشد و برای افرادی با روحیه جدی، توانا در رهبری و افراد شجاع، مناسب می‌باشد. از نظر روانشانسی، رنگ قرمز در وهله اول، برای افرادی پرانرژی، مناسب می‌باشد. قرار گرفتن در مکانی که به رنگ قرمز می‌باشد، باعث ترشح آدرنالین در خون شده و انرژی شخص و یا اشخاص را افزایش می‌دهد.

اگر پسر شما هم، پسری پر انرژی، شاد و یا حتی احساساتی می‌باشد، می‌توانید از رنگ قرمز در تولدش استفاده کنید، تا روحیه و شادابی‌اش را در تولد، افزایش دهید.

شما می‌توانید می‌توانید، بهترین رنگ تم تولد پسرانه را از فروشگاه پاک ظرف، تهیه نمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تم تولد پسرانه، با شماره زیر، تماس حاصل نمایید.

۰۹۳۷۵۳۰۰۹۱۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.