مقالات

بادکنک آرایی و تزیین تولد

بادکنک آرایی و تزیین تولد

بادکنک آرایی یکی از زیباترین بخش‌های هر جشن تولدی است. شاید شما هم جزو افرادی باشید که برای جشن تولد خود  فقط  بادکنک ها را تهیه می‌کنید و خیلی ساده به دیوار و سقف می چسبانید. در حالیکه، روش های بسیار شیک  و در عین حال ساده ای برای تزیین بادکنک ها وجود دارد. شاید به نظر سخت باشد اما کافیست نهایت سلیقه و خلاقیت خود را به خرج دهید تا شاهد زیباترین شکل  بادکنک‌ های خود باشید.

 

انواع مختلف بادکنک‌ها و لوازم تزییناتی

امروزه  لوازم تزییناتی و بادکنک‌ های مختلفی وجود دارند. لوازم  تزییناتی مانند کلاه تولد، ظروف تم تولد، کارت دعوت و غیره.  بادکنک ها هم که دنیای خود را دارند. امروزه انواع مختلف بادکنک های ساده و هلیومی در طرح ها و مدل های مختلفی وجود دارند. بادکنک ها شامل بادکنک‌ های پولکی، آویز دار، عروسکی، قلبی، فانتزی و اشکال مختلف دیگر هستند. شما می توانید مطابق با سلیقه و سن خود آنها را خریده و استفاده کنید. به طور کلی تمامی بادکنک‌ها در یکی از دسته‌های زیر قرار می‌گیرند که هر دسته زیبایی خاص خود را دارد:

  1. بادکنک فویلی: می‌توان بر روی این بادکنک‌ها هر طرحی را چاپ کرد یا می‌توان این بادکنک‌ها را با ساختاری مانند حروف یا اعداد تولید کرد.
  2. بادکنک لاتکس: این بادکنک‌ها در دو نوع براق و مات تولید می‌شوند که می‌توانند تولد شما را بسیار زیبا سازند. بادکنک‌های لاتکسی در ساختارهایی مانند ماری یا استوانه‌ای نیز تولید می‌شوند.
  3. بادکنک‌های آب بازی: این بادکنک‌ها به صورت دسته‌ای و با یک لوله بر سر آن‌ها تولید می‌شوند که می‌توان تمامی آن‌ها را همزمان با یک شلنگ، پر آب کرد.
  4. بوبو بالن: بادکنک‌های بالن بدنه‌ای شفاف دارند و بر روی بدنه آن‌ها، چراغ‌هایی نصب شده است. این بادکنک‌ها برای محیط‌های تاریک مناسب هستند.
  5. بادکنک‌های شب تاب یا بلک لایت: درون اینگونه بادکنک‌ها چند چراغ LED قرار داده شده است که در شب یا محیط‌های تاریک و نیمه تاریک، این بادکنک‌ها از خود نور می‌دهند.

مطلب پیشنهادی : عمده فروشی ظروف یکبار مصرف

بادکنک و تم مناسب هر رده سنی

بادکنک و تم مناسب هر رده سنی

نوزادان

پدر و مادرها طبیعتا ذوق و شوق فراوانی برای تزیین فضای تولدی نوزادشان دارند. سلیقه های مختلفی برای بادکنک آرایی و تزیینات وجود دارد اما یکی از پرطرفدارترین تم ها تم بیبی پسر و تم بیبی دختر است. این تم ها به استفاده از بادکنک‌ های رنگ  آبی برای پسران  و رنگ صورتی برای دختران اشاره دارد. برای جذاب کردن تزیینات می‌توان از عکس یک نوزاد کوچک روی بادکنک ها و وسایل تزییناتی استفاده کرد.

یک تا سه سالگی

در جشن یک سالگی هم می‌توان از تزیینات نوزادی فوق استفاده کرد. اما اگر غیر از این را بخواهید، می‌توانید از بادکنک های رنگی که شبیه به رنگین کمان باشد استفاده کنید. همچنین می‌شود برای خرید لوازم تولدی دختران در این سنین از تم تولد دخترانه کیتی استفاده کرد. برای پسران می‌توان از وسایل تزییناتی دارای عکس هواپیما، زنبور، ماشین و ماهی قرمز استفاده کرد. تم های جالب دیگری هم مانند تم شاهزاده، تم فرشته و تم خورشید و ماه وجود دارند.

کودکان چهار تا هفت ساله

کودکان در این سنین به درک بالاتری رسیده اند. می‌توان از رنگ مورد علاقه آنها برای بادکنک آرایی استفاده کرد. در این سنین معمولا کودکان به انیمیشن های مختلفی علاقه‌مند می‌شوند. می‌توانید از انیمیشن‌ های مختلفی که مورد پسند کودک‌تان است برای تزیینات و انتخاب لوازم مربوطه استفاده کنید. لوازم تزیینی مختلفی با طرح انیمیشن های کیتی، باربی، شنل قرمزی، اسب تک شاخ  و غیره وجود دارند.

 

مطلب پیشنهادی : عمده فروشی شمع تولد

کودکان هشت تا پانزده سال

برخی از انیمیشن ها برای این سنین که نوجوان محسوب می‌شوند مناسب هستند. می‌توان از لوازم تولدی با این تم ها استفاده کرد. انیمیشن های مختلفی وجود دارند مانند: بتمن، بن تن، اسپایدرمن و غیره. حتی می‌توانید از تیم ورزشی مورد علاقه کودکان هم برای خرید لوازم تزییناتی استفاده کنید. برای رنگ بادکنک می‌توانید متناسب با تم تولد انتخابی خود رنگ بادکنک ها را با رنگ‌ های موجود در تم ست کنید.

افراد بالای پانزده سال

برای انتخاب بادکنک و لوازم تزییناتی برای افراد با این سن نکته خاصی وجود ندارد. اکثر افراد رنگ های مورد علاقه ای برای خود دارند. شما می‌توانید برای بادکنک آرایی و انتخاب لوازم  از رنگ مورد علاقه خود یا دیگران در این سنین استفاده کنید. باید یک مورد دیگر هم برای انتخاب رنگ بادکنک و لوازم تزییناتی مورد توجه‌تان قرار گیرد. افراد ممکن است تیم فوتبال مورد علاقه‌ی خود را داشته باشند. شما می‌توانید برای انتخاب رنگ بادکنک و لوازم تولدی ازتیم فوتبال ایده بگیرید.

 

انواع بادکنک آرایی

بادکنک آرایی با کمک استند

بادکنک آرایی با کمک استند

استند یک پایه دارای چند نی بلند می‌باشد، که بادکنک ها را به گیره آن نصب می‌کنید. این روش، روش بسیار جالبی است برای اینکه بادکنک‌های بدون هلیوم را روی آنها نصب کرد. این استند بادکنی ساده اما در عین حال جذاب به شما کمک می‌کند که تزیینات شکیل و بسیار زیبایی را ارائه دهید. یک ایده جالب برای استفاده از استند بادکنکی وجود دارد. شما می‌توانید بادکنک ها را با رنگ های مد نظرتان در اندازه های مختلف به گیره استند نصب کنید تا شاهد بادکنک آرایی بسیار ساده و شیک باشید.

مطلب پیشنهادی :  عمده فروشی تم تولد

تزیین بادکنک با پولک های رنگی

تزیین بادکنک با پولک های رنگی

این بادکنک آرایی هم بسیار زیباست. این بادکنک ها هلیومی بوده و دارای پولک یا کاغذ های رنگی می‌باشند. اندازه این بادکنک ها معمولا بزرگ است و شادی و نشاط را به هر جشن تولدی هدیه می‌دهند. بادکنک پولکی کوچک (مینی) هم وجود دارد. این بادکنک شیشه ای و کوچک اما زیبا و جذاب، برای تزیین روی کیک استفاده می‌شود. این بادکنک‌ ها محیط تولد را بسیار خاص می‌کنند و قطعا بین دختران طرفداران بسیاری دارند.

بادکنک آرایی نیم هلال روی حلقه با استند عدد چراغدار

این مدل بادکنک آرایی از سه کار زیر تشکیل شده است:

  • یک نیم هلال که روی حلقه اجرا شده است که  اندازه و رنگ بادکنک های این نیم هلال بسته به سلیقه مشتری می تواند تغییر کند. حلقه که تزیین بادکنک روی آن انجام شده به صورت روزانه اجاره داده می شود.
  • استند عدد چراغدار که از صفر تا نه موجود می باشد و با توجه به عدد مدنظر مشتری به صورت روزانه اجاره داده می شود. مدل دیگری از این استند عدد نیز موجود می باشد که تو خالی بود و به وسیله بادکنک و یا گل پر می شود.
  • تزیین میز پلکسی (میز در عکس برای خود مشتری می باشد) با بادکنک های انتخابی توسط مشتری

مطلب پیشنهادی : عمده فروشی وسایل تولد

گره زدن بادکنک به کیسه های کادو!

یک روش خیلی جالب وجود دارد که شما می‌توانید به کیسه هایی با کمک ربان بادکنک هلیومی وصل کنید. این ایده بسیار جالب است، اما بخش جالب تر آن این است که هر مهمان در آخر مهمانی می‌تواند یک کیسه را به همراه خود به خانه ببرد. این کار حس خاصی را برای مهمانان به وجود می آورد. از طرفی هم باعث می شود خاطره آن روز با احساسات بسیار خوب در ذهن مهمانان بماند. پس اگر خواهان تولدی زیبا و متفاوت هستید این ایده را فراموش نکنید.

فروشگاه ما تمام لوازم تولدی بروز و خاصی که مد نظرتان است را دارد. جهت خرید می‌توانید با ما تماس بگیرید.

۰۹۳۷۵۳۰۰۹۱۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *