انواع تم تولد کودک

تزیین تم تولد کودک یکی از اجزای زیبا و پر ذوق و شوق برگزاری مراسم جشن تولد بخصوص برای بچه هاست. فروشگاه پاک ظرف، با ارائه انواع تم تولد  آماده مجلس آرایی جشن‌ های شما می باشد. شما می توانید با انتخاب و خرید تمام وسایل تم تولد برای کودک خود جشن تولد متفاوت و بی‌نظیری را برگزار نمایید.

اهمیت تم در جشن تولد کودک 

تم تولد در واقع همان زمینه اصلی رنگبندی و طرح آن برای بادکنک آرایی، دیزاین و چیدمان لوازم پذیرایی تولد است. تم کودک بهتر است که بر اساس سلیقه خود کودک که معمولا برگرفته از تصاویر کارتونی محبوب اوست انتخاب شود. کودکان معمولا با تماشای کارتون ها و انیمیشن های مختلف الگوی شخصیتی خاصی را برای خود درنظر می‌گیرند و آن ها را دنبال می کنند.

شما می توانید تم کودک خود را با توجه به سلیقه او و شخصیت کارتونی محبوبش انتخاب کنید و نشان دهید که به افکار و سلایقش توجه می کنید. تم تولد کودکانه که متشکل از رنگ های شاد و تصاویر کودکانه و کارتونی است فضایی شاد و چشم نواز به محیط تولد می‌بخشد.

تم تولد کودک

یکی از تزئینات خاصی که امروزه در جشن های تولد و جشن دندونی نوزاد استفاده می شود، و باعث هر چه زیبا تر شدن فضـای مراسم می گردد، استفاده از لوازم تولد تزئینی مقوایی و یا کاغذی است. که با شخصیت های کارتونی، تزئین شده اند. با تنوع زیاد تم های زیبایی که وجود دارد شما به راحتی می توانید جشن تولد خود را رنگ و بوی خاصی داده و آن را خاطره انگیزتر نمایید.  بنابراین با مراجعه به عمده فروشی وسایل تولد می توانید خرید ایده آل از وسایل تولد را انجام دهید.

تم تولد یک سالگی

نخستین جشن تولدی که برای کودکان گرفته می شوند، از نظر پدر و مادرها دارای اهمیت زیادی است. و اغلب والدین برای جشن تولد یک سالگی فرزند خود از تزیین تولد و تم های شیک و متفاوتی استفاده می کنند.

برای برگزاری جشن تولد ابتدا بهتر است تم تولد و رنگ مورد استفاده برای تزیین تولد را با توجه به جنسیت فرزند خود انتخاب کنید. سپس با کمک ایده های خلاقانه اقدام به تزیین جشن تولد برای فرزند یک ساله خود نمایید. بهتر است برای تزیین اتاق تولد برای بچه های یک ساله از رنگ های روشن و شاد استفاده کنید.

تم تولد کودک دختر

یکی از تم های متنوع و با نمک که در تولد دختران استفاده می شود. تم تولد زنبوری است. بیشتر دختر بچه ها دوست دارند، که به شکل ملکه زنبور ها در جشن تولد خود بدرخشند. این تم همانند تم باب اسفنجی به رنگ زرد است. و توجه کودکان را به سوی خود جلب می کند. ترکیب رنگ زرد و مشکی در تم زنبوری باعث شده است، که زیبایی خاصی داشته باشد. لباس کودکتان را می توانید به راحتی با این تم مطابقت دهید.

تم تولد کودک پسر

برای تزیینات جشن تولد کودکان بهتر است یک تم خاص انتخاب کنید. و بر اساس آن تم وسایل تزیینی و کیک و… تهیه کنید البته تمی که انتخاب می کنید. باید مورد پسند پسرتان باشد، پس از او نظر بپرسید. بهترین تم هایی که برای جشن تولد پسربچه ها انتخاب می شود. تم شخصیت های کارتونی مانند باب اسفنجی، مک کویین، مینیون، مرد عنکبوتی و بتمن هستند که پسربچه ها بسیار آن ها را دوست دارند.

چرا جشن تولد برای کودکان مهم است؟

 برای کودکان روز تولدشان، روز مهمی می باشد و در این روز به مرحله ی مهمی از زندگی می رسند. و با فرصت هایی جدید و امکاناتی بیشتر روبرو می شوند. وارد مرحله ای جدید از زندگیشان می شوند. برای بچه ها روز تولدشان روز موعود است، قطعا مهم تر از هر روز دیگری است.

آنها حساب ماه ها، هفته ها، روز ها، ساعت ها و دقیقه ها را دارند تا این روز خاص، روز تولدشان، برسد و از مادر و پدر خود بپرسند، ” تولدم امروزه؟!” به عنوان پدر و مادر چنین چیزی را می دانید و نمی توانید بیخیال جشن گرفتن این روز خاص برای کودک خود شوید. هر پدر و مادری می خواهد این روز خاص را برای کودک خود یکی از به یاد ماندنی ترین روز های زندگی او بسازد. چون باعث بالا رفتن اعتماد به نفس، اجتماعی شدن و دوست پیدا کردن، خاطر انگیز شدن آن روز می شود.

انواع تم تولد کودکانه با ایده های جدید

  • تم تولد یک سالگی نوزاد
  • تم جشن دندونی
  • تم تولد بی بی پسر
  • تم تولد بی بی دختر
  • تم تولد تدی دختر
  • تم تولد طرح پای نوزاد
  • تم تولد فیل کوچولو

با توجه به تم تولد انتخابی خود از بادکنک های هلیومی یا لوازم تولد مخصوص برای تزیین دکوراسیون مراسم جشن تولد استفاده کنید. برای برگزاری جشن تولد کودکان در سنین بالاتر، حالا که کمی درکشان بالا رفته و علایق خود را نشان می دهند، کار شما ساده تر می شود. با توجه به علایق کودک خود تم تولد مناسب برای جشن تولد  انتخاب کنید. حتی می توانید با مراجعه به مرکز فروش عمده یکبار مصرف در کنار تم تولد از بهترین و با کیفیت ترین ظروف استفاده کنید.