مقالات

لیست وسایل تولد

لیست وسایل تولد

در مقالات قبلی سایت تولدی اشاره شد به این که جشن تولد، یکی از خاص ترین جشن ها در زندگی انسان تلقی می شود، و فرقی نمی کند فرد چند سال سن دارد. زمانی که تم تولد مورد نظر خود را انتخاب می نماییم، نوبت به تهیه وسایل مورد نیاز می رسد. برای انتخاب این وسایل باید دقت کنیم که مطابق با رنگ بندی تم مورد نظرمان باشد تا جشنی خوب برگزار نماییم. امروز قصد داریم لیست وسایل تولد فروشگاه تولدی برا برای شما عزیزان شرح دهیم، با ما همراه باشید.

لیست وسایل تولد

  •  انواع ریسه
  • انواع بادکنک
  • انواع شمع
  • ظرف تولد
  • بمب شادی
  • کلاه تولد

لیست وسایل تولد

لیست وسایل تولد انواع ریسه

ریسه ها امروزه، جزو یکی از محبوب ترین وسایل تولد می باشد و شما عزیزان می توانید برا خاص تر کردن جشنتان از این ریشه ها استفاده کنید. ریسه ها به صورت عمودی و افقی می باشند، ریسه های عمودی را می توانید از سقف، دیوار یا کناره های میز آویزان نمایید، اما ریسه های افقی را می توان بین دو سطح مانند دیوار نصب کرد.

ریسه ها انواع مختلفی دارند و شما عزیزان می توانید مطابق با تم خود آن ها را انتخاب کنید. معروف ترین مدل های ریسه به شرح زیر می باشد.

  • ریسه های پرچمی، این نوع از قدیمی ترین ریسه ها در بازار می باشد که هواداران خود را دارد.
  • ریسه های مثلث شکل که دارای رنگ بندی شاد است همراه با طرح های زیبا مثل گل، که کمک بسیار زیادی به خاص برگزار کردن مراسم شما می نماید.
  • ریسه های طرح تم، این ریسه ها را می توانید مطابق با تم خود بخرید و دارای تنوع بسیار می باشد.
  • ریسه در اشکال هندسی، این ریسه ها سازگار با هر طرحی می باشد و زیبایی فوق العاده ای به جشن تولد شما می دهد.

لیست وسایل تولد

انواع بادکنک

بادکنک نیز، یکی از وسایل محبوب برای تولد بین تمام سنین به شمار می رود که می توان آن را نیز مطابق به تم موردنظرتان انتخاب نمایید. بادکنک ها انواع مختلفی دارند، که معروف ترین آن ها بادکنک فویلی می باشد. بادکنک های فویلی در طرح بندی های مختلفی مانند اعداد و حروف تولید می شود. بادکنک های فویلی گرد با طرح فلامینکو، نیز نوع دیگر از این بادکنک ها می باشند.

لیست وسایل تولد

انواع شمع

شمع ها در فروشگاه تولدی انواع بسیاری دارند، که از پرطرفدار ترین آن ها می توان به شمع های عطری تزئینی، ستونی،  قلمی، وارمر و موم زنبور اشاره کرد. شمع ها می توانند، زیبایی چشم گیری به تولد شما دهند و شما عزیزان با انتخاب درست از شمع در جشنتان می توانید جشن خود را با شکوه تر از قبل برگزار نمایید.

ظرف تولد

ظرف تولد شامل پیش دستی، چنگال، قاشق،لیوان، پاپکرن و دستمال کاغذی می باشد؛ جنس این ظرف ها کاغذی است و دارای سایز  های مختلفی می باشد. پیش دستی های تولدی به شکل گرد و مربعی می باشند که دارای طرح بندی های بسیاری از جمله فانتزی، خال خالی، راه راهی و رنگی می باشد. شما عزیزان می توانید مطابق با تم تولد خود آن ها ( چنگل، قاشق، لیوان، پاپکرن و دستمال کاغذی این ظرف ها با پیش دستی ها ست می باشد. ) را خریداری نمایید.

بمب شادی

بمب شادی

بمب شادی  و برف های شادی همواره جزو وسایلی بوده اند که باعث شادی بیشتر در جشن ها شده اند. بمب شادی  و برف های شادی دارای طرح های مختلفی از جمله فانتزی رنگی یا خال خالی می باشد که در رنگ های شاد و جذاب تولید و روانه بازار می شود.

کلاه تولد

کلاه تولد

کلاه تولد یکی دیگر از وسایلی می باشد که کودکان و نوجوانان عاشق آن هستند و به خوبی از آن استقبال می کنند. این کلاه ها انواع بسیاری دارد و در سه شکل مخروطی شیطونکی و تاج دار (دو صورت پاپیونی چراغ دار و یونیکورنی) ارائه می شود. همچنین این کلاه تولد تولدی دارای رنگ بندی بسیاری می باشد.

فروشگاه

برای خرید لیست وسایل تولد خود با بهترین قیمت در بازار می توانید به فروشگاه سایت مراجعه فرمایید.

 

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *