مقالات

تم تولد تهران دخترانه

تم تولد تهران دخترانه

تم تولد تهران دخترانه

تولد چیست؟

جشن های تولد افراد در فرهنگ های متعددی برگزار می شود. تولد یک امر بسیار شیرین و زیبا برای هر پدر و مادر است. در این روز یک اتفاق خیلی خاص و به یاد ماندنی برای هر زوج است.

برنامه‌ریزی

برنامه‌ریزی یک جشن تولد مبتنی بر تم ، به دلیل تعداد موضوعی که می توانید انتخاب کنید ، ممکن است گاهی گیج کننده باشد. نوزاد دختر شما و تولد او نیز برای شما خاص است. پس چرا یک جشن تولد برای او برگزار نکنید که او تمام زندگی خود را گرامی بدارد؟

انواع تم

تم ها انواع بسیار زیادی در رنگ‌های مختلف و شکل شکل‌های گوناگون وجود دارد. شما با داشتن تم شکل‌های زیاد موجود می توانید بهترین جشن تولد را برای فرزندتان برگزار کنید.

تولدی

تم صورتی

اگر دختر بچه شما عشق رنگ صورتی دارد ، این ایده برای شما مناسب است. برای تولد او یک طرح رنگ صورتی را نگه دارید و همه چیز را در سایه شکل‌های صورتی تزئین کنید! این تم انتخابی بدون استرس برای اولین تولد دخترتان است.

خانه را با بادکنک و روبان شکل‌های صورتی تزئین کنید.

شاهزاده خانم خود را با یک لباس فرم زیبا یا لباس مجلسی بپوشید.

کلاه شکل‌های صورتی را به مهمانان تقسیم کنید.

کاپ کیک صورتی ، آب نبات یا ژله را سرو کنید و یک کیک صورتی سفارشی سفارش دهید.

لوازم تحریر به رنگ صورتی یا آینه شکل‌های کوچک صورتی را به عنوان هدیه برگشت توزیع کنید.

تم دیزنی

دختران عاشق پرنسس شکل‌های دیزنی هستند. دختران حداقل یک شاهزاده خانم را همیشه در ذهن خود دارند. بنابراین ، چرا اجازه نمی‌دهیم دخترانمان یک روز شاهزاده خانم محبوب دیزنی نباشد؟

برای جذاب شدن تولد می توانید، از مهمانان خود بخواهید دخترانشان را مانند خانم شکل‌های دیزنی لباس بپوشند.

یک کیک سفارشی به شکل قلعه سفارش دهید.

لیوان یا لوازم‌التحریر را با پرنسس شکل‌های دیزنی که روی آنها چاپ شده بر روی میز بچینید.                                           تم تولد تهران دخترانه

ایده شکل‌های سورپرایز تولد

کارت دعوت

یکی از بهترین راه ها برای باکلاس شدن و شیک شدن جشن تولد، آماده سازی یک کارت دعوت است. با کارت دعوت هم تعداد دقیق مهمان شکل‌های شما معلوم می شود و هم از کسی که دعوت کردید، مطمئن می شوید که در مراسم حضور پیدا می کند. و این کار یک دعوت رسمی به حساب می آید. شما نیز بر روی کارت دعوت خود نیز اطلاع دهید که تم تولد چیست تا میهمانان هم تا جایی ممکن آن را رعایت کنند.

بادکنک

به صورت اتاقی پشت سر صاحب تولد می توانید از بمب بادکنک یا بمب پر از گل استفاده کنید. بادکنک شکل‌های بالونی نیز وسیله خوبی برای جذاب شدن مهمانی می باشد.

انتخاب بازی و سرگرمی

حتما برای سرگرم کردن مهمان ها یک بازی و سرگرمی انتخاب کنید تا هم حوصله بقیه سر نرود، و هم خاطره خوبی از مراسم در ذهن افراد باقی به ماند. دقت کنید انتخاب بازی برای سنین مختلف فرق داشته باشد.

انتخاب خوراکی

هیچ مهمانی بدون سرو کردن تنقلات و سرو کردن غذا ممکن نیست. معمولا برای تولد از غذا شکل‌های فانتزی مانند: الویه، مرغ کنتاکی، انواع فست‌فود، ماکارونی و سالاد شکل‌های مختلف استفاده می شود.

استفاده از فیلم شکل‌های قدیمی

از فیلم شکل‌های قدیمی و خاطره انگیزه برای سرگرمی و شاد شدن و سرگرم کردن مهمان ها استفاده کنید. حتما از جشن تولد عکس و فیلم بگیرید.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *