مقالات

بورس تم تولد در تهران

بورس تم تولد در تهران

همانگونه که در مقاله های قبلی توضیح دادیم، تولد یک روز بسیار مهم برای افراد می باشد و اثر مستقیم روحی بر فرد می گذارد. در ایام قدیم، افراد برای خرید لوازم تولد حتما باید به صورت حضوری خرید می کردند؛ و جدا از ترافیک های سنگین تهران وقت بسیار زیادی هم می برد؛ اما امروزه به راحتی می توانیم در داخل خانه سفارش خود را ثبت کنیم و درب منزل تحویل بگیریم. تم تولد نقش بسیار مهمی در زیباتر شدن جشن تولد دارد؛ و باعث می شود یک شب به یادماندنی را برای عزیزانمان رقم بزنیم.
بورس تم تولد در تهران چیست؟
بروس تم تولد در تهران به این منظور می باشد که، شما می توانید به راحتی بدون هیچ واسطه ای و با قیمت مناسب تم مورد نظر خود را خریداری فرایید. فروشگاه تولدی بهترین عرضه کننده انواع بورس تم تولد در تهران می باشد.

بورس تم تولد در تهران

روش های خرید بورس تم تولد در تهران

برای خرید بورس تم تولد 2 روش وجود دارد:

1. به روش قدیمی به صورت حضوری

شما می توانید جهت خرید انواع تم تولد به آدرس فروشگاه تولدی مراجعه فرمائید. آدرس: شهریار، باغستان باباسلمان بلوار شهید کلهر، روبروی تالار باغستان، فروشگاه پاک ظرف.

2. به روش جدید به صورت اینترنتی

برای خرید اینترنتی می توانید، به صفحه تولدی مراجعه فرمایید و از محصولات دیدن کنید و سفارش خود را ثبت کنید. برای رفتن به، صفحه محصولات و ثبت سفارش بر روی کلمات صورتی کلیک فرمائید.

قیمت بورس تم تولد

قیمت بورس تم تولد بستگی به، تم انتخاب شده و پک های سفارشی شما می باشد. شما می توانید برای خرید این تم ها، به فروشگاه معتبر تولدی مراجعه فرمایید؛ و از لوازم و پک های تم تولدی دیدن حاصل فرمایید. در صورت انتخاب می توانید، این تم ها را سفارش دهید؛ و درب به منزل پک خود را تحویل بگیرید.

بورس تم تولد در تهران

تم تولد

تولد روز بسیار مهمی برای افراد است، و برای این روز مهم طرح خاصی را در نظر بگیریم؛ و برحسب آن تم مورد نظر خود را خریداری فرماییم.تم ها، برای زیباتر شدن جشن استفاده می شود؛ و مهم نیست شما چه سن و سالی دارید و جنسیت شما چیست؟ می توانید این تم ها را، از فروشگاه های معتبر مانند فروشگاه تولدی خریداری فرمایید؛ و یک شب رویایی را در کنار عزیزانتان سپری کنید.

انواع بورس تم تولد

  • تم نوزادی
  • تم پسرانه
  • تم دخترانه
  • تم بزرگسال
  • تم فانتزی

بورس تم تولد در تهران

 

بورس تم نوزادی

تم های نوزادی همانگونه که از نامشان پیدا است، برای کودکان تازه به دنیا آمده تا یک سال بسیار مناسب می باشد. مادر هایی که دوست دارند، برای فرزندانشان در سال های جوانی یا بزرگسالی یادگاری از کودکی آن ها به جای بگذارند؛ از این تم ها استفاده می کنند. تم های نوزادی مناسب برای هم دختران و پسران می باشد.

بورس تم نوزادی

تم پسرانه

این تم ها، مناسب برای آقا پسر ها می باشد؛ پسر ها خیلی به تولد خود اهمیت می دهند و تاثیر روانی بسیاری بر روی آن ها دارد. شما می توانید، با خرید تم های پسرانه برای خود و یا عزیزانتان یک شب خاص را رقم بزنید؛ تم پسرانه فروشگاه تولدی شامل: مرد عنکبوتی و بتمن که شخصیت محبوب بین پسران می باشد، بنتن شخصیت محبوب سریالی کارتنی آقا پسر ها، شخصیت پوکویو و باب اسفنجی شخصیت سریال کارتونی مورد علاقه پسر ها می باشد.

تم پسرانه

تم دخترانه

دختر خانوم ها، حساسیت بسیار زیادی روی جشن تولد خود دارند؛ و برایشان بسیار مهم است که از تم های خاص و زیبا استفاده کنند . شما می توانید، این تم ها را برای خود و یا عزیزانتان خریداری کنید؛ و یک شب عالی را برایشان به ارمغان بیاورید. تم های دخترانه فروشگاه تولدی شمال: مینی موس شخصیت محبوب دیزنی، ماشا و میشا سریال کارتونی جذاب، سیندرلا شخصیت محبوب تمام دختران، اسا و آنا کارتون محبوب دختران و باباسفنجی سریال کارتون پربازدید کودکان می باشد.

تم دخترانه

تم تولد بزرگسال

تم تولد بزرگسال، فارغ از جنسیت و سن افراد می باشد؛ شما می توانید این تم ها را خریداری فرمایید؛ و عزیزانمان را سوپرایز کنید. تم های بزرگسال از انواع مختلفی برخوردار می باشند؛ مانند: تم سیبیل که مناسب برای آقایون می باشد، تم لب و لاو که مناسب خانوم ها می باشد، تم قلب که مناسب خانوم ها می باشد، تم فوتبالی که مناسب آقایون می باشد، تم های خال دار که مناسب افراد سن بالا می باشد و تم دلار که مناسب آقایون می باشد.

تم تولد بزرگسال

تم فانتزی

تم های فانتزی مناسب برای، تمام سنین و تمام جنسیت ها می باشد. تم های فانتزی انواع بسیاری مانند: تم تولد رنگین کمان، تم باربی، تم دلار، تم فیل، تم جوکر و تم فوتبالی دارد. با انتخاب این تم ها، می توانید جشن تولد خود و عزیزانتان را خاص تر و به یادماندنی تر کنید؛ و می توانید این تم ها را از فروشگاه تولدی خریداری فرمایید.

تم فانتزی

لوازم تولد

در پک های تم تولد، ظروفی یک بار مصرف ومجود دارد برای راحتی و کثیف نشدن ظرف ها مانند: کارد و چنگال، ظرف پاپکرن، دستمال و پیش دستی و در این پک ها یک سریع وسایل تزئینی وجود دارد مانند: ریسه ها با طرح های پرچمی و هپی و…، بادکنک های هلیومی و ساده در طرح های زیبا، شمع های زیبا، کلاه و تاج تولد و….. . و برای شادی بیشتر می توانیم از بمب های شادی و برف های شادی استفاده کنیم.

لوازم تولد

 پک هدیه

هدیه بخش مهم یک تولد می باشد، هدیه صرفا نباید گرون و قیمتی باشد؛ بلکه می توان یک نقاشی هدیه بدهیم. برای زیباتر بسته بندی کردن هدیه می توانیم، از یک جعبه کادو استفاده کرده و داخل آن پوشال ریخته و هدیه را داخلش قرار دهیم؛ و سپس آن را داخل ساک های دستی بگذارید. زیرا با این روش راحت تر می توانیم جعبه هدیه خود را حمل کنیم.

وسایل آتیش بازی

وسایل آتیش بازی

برای شادتر شدن فضای جشن می توانیم، از وسایل آتش بازی بی خطر استفاده کنیم مانند: آبشار های جرقه ای بی خطر، فشفشه های بی خطر و آبشار دستی. شما می توانید، این وسایل آتش بازی را از فروشگاه تولدی خریداری فرمایید؛ و اوقات شادی را در کنار عزیزانتان سپری کنید.

فروشگاه تولدی

شما می توانید، جهت خرید انواع تم و یا لوازم تولد با فروشگاه تولدی تماس حاصل فرمایید؛ و جهت بازدید از؛ محصولات دیگر می توانید به صفجه فروشگاه تولدی مراجعه فرمایید.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *