مقالات

انواع تم تولد فانتزی

انواع تم تولد فانتزی

امروز قصد داریم در این مقاله انواع تم تولد فانتزی را به شما عزیزان معرفی کنیم. با تولدی همراه باشید.

همانطور که می دانید تولد یک امر مهمی است و انسان از نظر روحی به آن احتیاج دارد. ما می توانیم به روش های مختلف در این روز مهم عزیزانمان را خوشحال و غافلگیر کنیم. این کار می تواند با دادن کادو و یا برگزاری یک جشن باشکوه صورت گیرد.

تم تولد

ما برای برگزاری جشن و خاص کردن آن نیاز به یک برنامه با طراحی زیبا احتیاج داریم تا تولد خودمان یا عزیزانمان به یاد ماندنی کنیم. انواع تم تولد به ما جهت جذاب تر برگزار کردن فضا و محیط تولدمان کمک میکند. در ادامه به معرفی چند نمونه از تم ها می پردازیم پس با ما همراه باشید.

انواع تم تولد فانتزی

  1. تم تولد رنگین کمان
  2. تم تولد باربی
  3. تم تولد فیل کوچولو
  4. تم تولد جوکر
  5. تم تولد دلار

 انواع تم تولد فانتزی

تم تولد فانتزی رنگین کمان

تم تولد رنگین کمان، از رنگین کمان آسمان ایده گرفته شده است؛ رنگ همان هفت رنگ مرکب است  و کمان اشاره به کمان رستم ،کمان سام و کمان بهمن است. شما عزیزان می توانید با انتخاب این تم تولد فوق العاده و خاص جشنی رویایی در کنار عزیزانتان  داشته باشید. این تم تولد سن و سال خاصی ندارد و شما عزیزان می توانید در هر سنی که هستین از این تم تولد استفاده کنید.

تم تولد فانتزی باربی

تم تولد باربی از عروسک و کارتون باربی ایده گرفته شده، این تم بین دخترها محبوبیت خاصی دارد. اگر شما عزیزان می خواهید تولد خاص داشته باشید حتما از این تم استفاده کنید. این تم محدودیت سنی ندارد و شما می توانید در هر سنی که هستید از این تم برای تولدتان استفاده کنید.

تم تولد فیل کوچولو

تم تولد فیل کوچولو از شخصیت کارتونی فیل کوچولو ایده گرفته شده است. این تم بین بچه ها مورد استقبال زیادی قرار گرفته شده است. شما می توانید با انتخاب این تم فانتزی و زیبا برای جشن تولد پسر کوچولوتون یا دختر کوچولوتون جشنی به یاد ماندنی و خاص داشته باشید. این تم تولد برای سنین پایین بسیار مناسب است.

تم تولد فانتزی جوکر

تم تولد جوکر، از روی کارت های پاستور ایده گرفته شده است، جوکر به معنای دلقک یا آدم شاد دل است؛ جوکر یک شخصیت مرموزو رزم آلود است. اگر شما عزیزان دوست دارید جشن خاص و متفاوتی داشته باشید این تم تولد را حتما استفاده کنید. این تم تولد محدودیت سنی خاصی ندارد در هر سنی که باشید می توانید از آن استفاده کنید.

تم تولد دلار

تم تولد دلار، از روی دلار ایده گرفته شده است. این تم بسیار لاکچری است و بین جوانان با استقبال خوبی روبرو شده است، اگر شما عزیزان دوست دارید یک جشن لاکچری داشته باشید پیشنهاد میکنیم حتما از این تم تولد استفاده کنید. این تم محدودیت سنی خاصی ندارد و شما می توانید در هر سنی که هستید از این تم تولد استفاده کنید.

خرید انواع تم تولد فانتزی

شما عزیزان می توانید جهت خرید انواع تم تولد به فروشگاه تولدی مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

1 دیدگاه در “انواع تم تولد فانتزی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *